KPP Chodzież

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
OCHRONA PRAWNA FUNKCJONARIUSZY POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Święto Policji 2020

  Święto Policji zostało ustanowione w 1995 roku i przypada 24 lipca – w rocznicę powołania w 1919 roku przez Sejm Ustawodawczy II Rzeczpospolitej Policji Państwowej. W tym roku przypada również 95 rocznica powołania Policji Kobiecej. Coroczna uroczystość z okazji Święta Policji jest doskonałą okazją do nagrodzenia i awansowania wyróżniających się funkcjonariuszy oraz pracowników Policji.

 2. …nawet z narażeniem życia

  Te słowa roty ślubowania dla każdego policjanta stanowią swoisty kodeks postępowania w codziennej służbie. To właśnie Policja stoi na straży bezpieczeństwa obywateli, w pierwszej kolejności stawiając sobie za cel ochronę życia i zdrowia każdego z nich, bez względu na to, czy policjant podejmujący interwencję ma duże doświadczenie w służbie, czy jest na początku swojej drogi zawodowej.

 3. Policjanci z Chodzieży otrzymali przyłbice i maseczki ochronne

  W piątek 3 kwietnia Przewodniczący Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej i Polityki Prorodzinnej Powiatu Chodzieskiego przekazał na ręce p.o. Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego chodzieskiej Policji przyłbice. Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej uszyli dla policjantów maseczki ochronne. To wyraz uznania, zrozumienia trudnej służby policjantów i wsparcia dla ich bezpieczeństwa osobistego.

 4. Policjanci z Chodzieży otrzymali środki ochrony osobistej

  W ostatnich dniach policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży otrzymali kolejne środki ochrony osobistej. To dowód zrozumienia i zarazem wsparcia policjantów pełniących służbę na „pierwszej linii” w okresie epidemii koronawirusa.

 5. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 6. Patrole rowerowe w akcji

  Policjanci na rowerach patrolują tereny wokół jezior, ale nie tylko. Sprawdzają także inne miejsca, gdzie dojazd radiowozem byłby utrudniony. Wszystko po to, by zapewnić bezpieczeństwo i porządek w mieście.

 7. Policjanci zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków i zlikwidowali plantację

  Policjanci Wydziału Kryminalnego chodzieskiej Policji zatrzymali 3 mężczyzn i zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków. Zlikwidowali także przydomową plantację konopi indyjskich.

 8. Czujni policjanci zapobiegli tragedii

  Trzyosobowa rodzina mogła stracić dorobek swojego życia. Dzięki czujności policjantów udało się uniknąć rozprzestrzenieniu się ognia i być może uniknąć najgorszego.

 9. Policjanci z Chodzieży gotowi do niesienia pomocy w związku z koronawirusem

  Pandemia koronawirusa spowodowała, że praktycznie każdy podmiot czy osoba musiała w jakimś zakresie dostosować się do nowych, znacznie trudniejszych warunków funkcjonowania. Podobnie było w przypadku Policji. Aby zapewnić właściwy poziom bezpieczeństwa, policjanci musieli zostać wyposażeni w środki dezynfekujące oraz ochronne.

 10. Spotkania plenerowe policjantów z dziećmi i młodzieżą

  Chodziescy policjanci ruszyli na spotkania z dziećmi i młodzieżą wypoczywającymi w powiecie chodzieskim. Mamy nadzieję, że rady i wskazówki przekazane w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” sprawią, że ten czas upłynie im w bezpiecznej atmosferze.