KPP Chodzież

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Policjanci z Chodzieży podsumowali 2017 rok

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży podsumowali rok 2017. W minionym roku odnotowano mniej kradzieży, włamań, bójek i pobić, uszkodzeń, przy jednoczesnym wzroście wykrywalności tych przestępstw.

 2. Policjantki zapobiegły tragedii

  Każdego dnia policjanci dbają o bezpieczeństwo mieszkańców. Niekiedy narażają przy tym swoje zdrowie, a nawet i życie. I choć w pracy policjantów społeczeństwo częściej widzi działania represyjne i dyscyplinujące, to sporą część tej układanki zwanej bezpieczeństwem stanowi służba...służba drugiemu człowiekowi.

 3. Międzypowiatowe działania ruchu drogowego

  Wczoraj na terenie Chodzieży przeprowadzono szeroko zakrojone działania w obszarze bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Chodzieskich policjantów Ogniwa Ruchu Drogowego wspierali koledzy i koleżanki z ościennych jednostek.

 4. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 5. Policjanci uratowali kobietę

  Interweniujący policjanci ryzykując własnym życiem weszli do zadymionego mieszkania i wynieśli 80-letnią kobietę. Staruszka z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla trafiła do Szpitala Powiatowego w Chodzieży.

 6. Odpowie za kradzież rozbójniczą

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży zatrzymali podejrzaną o kradzież alkoholu w jednym z chodzieskich marketów. Kobieta, by utrzymać się w posiadaniu skradzionych rzeczy, użyła przemocy wobec pracownicy sklepu. Za to przestępstwo 21-latce grozi do 10 lat więzienia.

 7. Wyjątkowe spotkania z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży spotkali się z Babciami i Dziadkami, by porozmawiać o ich bezpieczeństwie w ramach Wielkopolskiego Programu Profilaktycznego pn. „Bezpieczne Życie Seniorów” i akcji „Sztuczka na wnuczka”.

 8. Policjanci z Margonina odnaleźli i zwrócili wartościową zgubę

  Mieszkanka gminy Margonin poinformowała o zgubieniu portfela, który zawierał sporą kwotę pieniędzy oraz dokumenty. Szybkie działania policjantów pozwoliły na ustalenie przebiegu zdarzenia oraz odnalezienie i zwrócenie zguby.

 9. Wspólne patrole policjantów i strażników miejskich w Margoninie

  Komisariat Policji w Margoninie oraz tamtejsza Straż Miejska w ramach współpracy organizują wspólne patrole policjantów i strażników miejskich. Wiadomym i oczywistym jest, że obie służby dbają o bezpieczeństwo mieszkańców na poziomie lokalnym.

 10. Projekt „Bezpieczna Kobieta” zakończony

  Kobiety często stają się ofiarami przestępstw, w tym kradzieży, rozbojów. To jedynie niewielki odłamek negatywnych sytuacji, w jakich może naleźć się każda z nas. Jak radzić sobie w sytuacjach trudnych? Jak reagować na przemoc i agresję? Na te i inne pytania uczestnicy uzyskali odpowiedź podczas szkolenia zorganizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Chodzieży we współpracy ze Szkołą Policji w Pile.