KPP Chodzież

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
OCHRONA PRAWNA FUNKCJONARIUSZY POLICJI

Najczęściej czytane

 1. O włos od tragedii

  Asp. Łukasz Derwich oraz sierż.sztab. Paweł Brandt z Komisariatu Policji w Margoninie uratowali mężczyznę, który targnął się na swoje życie. Jego pełne niepokoju i rozterek telefoniczne zgłoszenie odebrała dyżurna chodzieskiej Komendy, która właściwie pokierowała działaniami patrolu, dzięki czemu nie doszło do tragedii.

 2. Bezpieczny senior to wyedukowany senior

  Nadkom. Elżbieta Żulewska z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży spotkała się ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Chodzieży oraz członkami Centrum Aktywności Seniora WIGOR, by porozmawiać o ich bezpieczeństwie. W spotkaniach uczestniczył także Powiatowy Rzecznik Ochrony Praw Konsumenta.

 3. Awanse w chodzieskiej Policji

  Dzisiaj w Miejsko–Gminnym Ośrodku Kultury w Margoninie kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży spotkało się z policjantami oraz przedstawicielami lokalnych władz i instytucji współpracujących z Policją, na uroczystej zbiórce. Była ku temu szczególna okazja. Komendant Powiatowy Policji w Chodzieży mł.insp. Sławomir Sobański powołał na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Margoninie kom. Marcina Dregera. W poniedziałek w siedzibie chodzieskiej Policji mianowania z rąk szefa odebrali także nowi Naczelnicy Wydziału Kryminalnego.

 4. "Policyjne święto"

 5. Podsumowanie funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w powiecie chodzieskim

  Już od ponad pół roku na terenie powiatu chodzieskiego funkcjonuje Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Narzędzie to pozwala w łatwy sposób przekazać policjantom informację o występowaniu zagrożeń, które w odczuciu lokalnej społeczności mają wpływ na poczucie bezpieczeństwa. Równocześnie zachęcamy wszystkich do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w przypadku, gdy chcemy poinformować służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo o występującym w danym miejscu zagrożeniu.

 6. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 7. Chodzieska Policja zachęca do wstąpienia do służby

  W ostatnim czasie w Komendzie Powiatowej Policji w Chodzieży zorganizowano drzwi otwarte dla osób, które są zainteresowane wstąpieniem w szeregi Policji.

 8. Kierowca potrącił dwie kobiety

  Wczoraj w Chodzieży kierowca potrącił dwie piesze. Kobiety zostały przewiezione do szpitala. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja apeluje do wszystkich uczestników dróg o ostrożność i rozsądek na drodze, bowiem nadchodząca dużymi krokami jesień sprzyja różnego rodzaju zdarzeniom drogowym.

 9. Rażąco przekroczył prędkość, stracił prawo jazdy

  Policjanci ruchu drogowego chodzieskiej Policji zatrzymali w poniedziałek prawo jazdy kierowcy, który dopuścił się rażącego przekroczenia prędkości w obszarze zabudowanym. Obowiązujące od 18 maja 2015 roku przepisy zaostrzają sankcje wobec takich właśnie kierowców.

 10. Policjanci na festynie rodzinnym „Przeganiamy Raka” zorganizowanym przez Stowarzyszenie Chodzieskich Amazonek RÓŻOWA WSTĄŻECZKA

  Kolejny raz chodzieska Policja została zaproszona do udziału w imprezie plenerowej - festynie rodzinnym zorganizowanym przez Stowarzyszenie Różowa Wstążeczka. Dla mundurowych to wyśmienita okazja do przekazania ważnych informacji o szeroko pojętym bezpieczeństwie. Dzieci odwiedzające stoisko mogły zapoznać się z pracą policjantów i sprzętem wykorzystywanym przez nich w codziennej służbie. Na seniorów czekały ulotki dotyczące metod oszukiwania osób starszych, koperty życia, zaś dla rodziców przygotowano walizkę narkotykową, by poszerzyć ich wiedzę w tej materii.