KPP Chodzież

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
OCHRONA PRAWNA FUNKCJONARIUSZY POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

  Chodziescy policjanci w miniony weekend podczas wykonywania czynności służbowych zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy posiadali przy sobie amfetaminę. Teraz grozi im nawet do 3 lat więzienia.

 2. Podsumowanie funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w powiecie chodzieskim

  Już od ponad pół roku na terenie powiatu chodzieskiego funkcjonuje Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Narzędzie to pozwala w łatwy sposób przekazać policjantom informację o występowaniu zagrożeń, które w odczuciu lokalnej społeczności mają wpływ na poczucie bezpieczeństwa. Równocześnie zachęcamy wszystkich do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w przypadku, gdy chcemy poinformować służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo o występującym w danym miejscu zagrożeniu.

 3. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 4. O bezpieczeństwie nie tylko z młodzieżą

  Profilaktyk społeczny chodzieskiej Policji od kilku tygodni spotyka się z dziećmi i młodzieżą i rozmawia o bezpieczeństwie podczas ferii zimowych, między innymi w ramach akcji informacyjno - edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”, gdzie promuje odpowiedzialne postawy w miejscach zimowego wypoczynku, w szczególności na terenach narciarskich oraz rekreacyjnych.

 5. Czas na podsumowanie świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra

  Podobnie jak w okresie świąt Bożego Narodzenia, również w Sylwestra i Nowy Rok chodzieska Policja czuwała nad bezpieczeństwem swoich mieszkańców oraz osób podróżujących. To czas, kiedy policjantów na drodze jest zdecydowanie więcej w związku z prowadzonymi działaniami prewencyjnymi. Wszystko po to, by było bezpiecznie.

 6. Komunikat Policji!

  1 stycznia po godzinie 7.00 przed Margoninem, patrząc od strony Chodzieży, znaleziono leżącego na drodze mężczyznę, potrąconego przez nieustalony dotąd pojazd. 50-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Pile. Chodzieska Policja poszukuje osób, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności zdarzenia i prosi o kontakt pod numerem 112 lub 67 2811 211.

 7. Bezpieczne ferie w powiecie chodzieskim

  Od poniedziałku na naszym terenie rozpoczynamy ferie zimowe, które trwać będą dwa tygodnie. W związku z tym należy spodziewać się wzmożonego ruchu autobusów przewożących młodzież i dzieci, jak i nasilenia ruchu samochodów osobowych. Policjanci od kilku tygodni prowadzą prelekcje w szkołach. Wszystko po to, by nie dopuścić do tragicznych zdarzeń z udziałem dzieci i młodzieży.

 8. Sprawca kradzieży paliwa zatrzymany. VIDEO

  Chodziescy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który od stycznia do czerwca na terenie powiatu chodzieskiego dokonywał kradzieży paliwa z ciągników rolniczych. Łącznie 48-latek ukradł 3000 litrów oleju napędowego o wartości 12 000 złotych.

 9. Relacja z debaty społecznej z działkowcami

  15 listopada odbyła się debata społeczna na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Jej podstawowym celem była wymiana informacji pomiędzy Policją a działkowcami, którzy reprezentują sporą grupę społeczną w mieście.

 10. O cyberzagrożeniach i nie tylko z rodzicami

  Jednym z bardzo istotnych zagrożeń, na jakie narażeni są młodzi ludzie są cyberzagrożenia. Nie wystarczy w tym zakresie sama edukacja dzieci i młodzieży. Niezwykle istotnym elementem jest prowadzenie także szkoleń dla rodziców, dlatego 13 grudnia w Dobrej Szkole w Ratajach odbyło się szkolenie dla rodziców, by przybliżyć im tak ważną tematykę.