KPP Chodzież

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
OCHRONA PRAWNA FUNKCJONARIUSZY POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Policyjne święto

  W miniony piątek 20 lipca chodziescy policjanci obchodzili swoje święto. W tym roku uroczysta akademia odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Chodzieży. Gospodarzem uroczystości był Komendant Powiatowy Policji w Chodzieży mł. insp. Sławomir Sobański.

 2. Bezpieczny senior to wyedukowany senior

  Nadkom. Elżbieta Żulewska z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży spotkała się ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Chodzieży oraz członkami Centrum Aktywności Seniora WIGOR, by porozmawiać o ich bezpieczeństwie. W spotkaniach uczestniczył także Powiatowy Rzecznik Ochrony Praw Konsumenta.

 3. Awanse w chodzieskiej Policji

  Dzisiaj w Miejsko–Gminnym Ośrodku Kultury w Margoninie kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży spotkało się z policjantami oraz przedstawicielami lokalnych władz i instytucji współpracujących z Policją, na uroczystej zbiórce. Była ku temu szczególna okazja. Komendant Powiatowy Policji w Chodzieży mł.insp. Sławomir Sobański powołał na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Margoninie kom. Marcina Dregera. W poniedziałek w siedzibie chodzieskiej Policji mianowania z rąk szefa odebrali także nowi Naczelnicy Wydziału Kryminalnego.

 4. Groźny wypadek w Stróżewie

  W niedzielę w miejscowości Stróżewo doszło do bardzo groźnego wypadku drogowego z udziałem trzech pojazdów. Motocyklista z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala w Poznaniu. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

 5. Nie tylko działania na wodzie

  16 lipca podczas wspólnego patrolu terenu jeziora w Margoninie policjant Komisariatu Policji w Margoninie wraz z ratownikiem Wodnego Ochotniczego Pogotowia zauważyli pożar. Niezwłocznie przystąpili do działania.

 6. Chodzieska Policja zabezpieczała Triathlon Series

  W miniony weekend w Chodzieży odbył się Triathlon Series. W związku z jego organizacją część ulic została wyłączona całkowicie z ruchu. Nad bezpiecznym przebiegiem imprezy czuwali policjanci ruchu drogowego i prewencji.

 7. Uważaj na przejazdach kolejowych

  O tym, jak niebezpieczne bywają przejazdy kolejowe zazwyczaj dowiadujemy się z mediów. Niestety wypadki na przejazdach kolejowych w ostatnim czasie zaczynają stanowić istotną składową w ogólnej statystyce wypadków drogowych. Stąd konieczność podjęcia konkretnych działań ukierunkowanych na podniesienie bezpieczeństwa zarówno niechronionych uczestników dróg, jak i kierowców.

 8. Za nami kolejny tydzień Bezpiecznych Wakacji na terenie powiatu chodzieskiego!

  Profilaktyk społeczny oraz dzielnicowi KPP w Chodzieży niemalże każdego dnia odwiedzają wypoczywające na półkoloniach, koloniach, obozach oraz innych formach wypoczynku letniego.

 9. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 10. Odpowie za uszkodzenie atrapy policjanta

  W piątek 6 lipca policjanci z Komisariatu Policji w Margoninie wraz z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego chodzieskiej Policji zatrzymali wandala, który uszkodził atrapę policjanta. Mężczyźnie za ten czyn grozi kilka lat więzienia.