Komenda Powiatowa Policji w Chodzieży
Strona Główna
Aktualności
Informacje ogólne
Prewencja
TWÓJ DZIELNICOWY
Ogniwo Ruchu Drogowego
Obsługa interesantów
NSZZ Policjantów
Kontakt
Realizacje wniosków z debaty
IPA
Zarząd
Mapy zagrożeń
Bezpieczna woda
bezpieczna_woda
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Rekomendacje
rekomendacje
Konkurs
byskotliwi-lid
Stop wariatom drogowym
stop_wariatom_drogowym
Stop agresji drogowej
stopagresjidrogowej-kwp
Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym - KIK-76
baner
Policjant który mi pomógł
policjant_plakat_m2 
Napisz do Dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
dok_zastrz
Policjanci podsumowali ubiegły rok | Drukuj |
31.01.2011.

odprawa_roczna_2011Dzisiaj na odprawie służbowej w Komendzie Powiatowej Policji w Chodzieży został podsumowany 2010 rok. Jest wiele powodów do zadowolenia, ale też kilka rzeczy do poprawy. Najważniejsze jednak jest to, że praca chodzieskich policjantów daje dobre rezultaty i w powiecie spada przestępczość.

Udział w tym ważnym dla policjantów spotkaniu wzięli: I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Wojciech Ołdyński, Starosta Powiatu Pan Julian Hermaszczuk oraz Prokurator Rejonowy z Chodzieży Pani Ewa Masternak Juś.

Odprawę poprowadził gospodarz, Pan insp. Artur Szukała Komendant Powiatowy Policji w Chodzieży.

Zasadniczym punktem spotkania zaproszonych gości z policjantami i pracownikami cywilnymi KPP w Chodzieży był przedstawiony przez Komendanta, dokument w postaci „Oceny stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego w 2010 r. w powiecie chodzieskim”.

Zaproszeni goście pracę chodzieskich policjantów ocenili  bardzo dobrze dziękując im zarazem za swoje zaangażowanie. Wskazali też obszary działania chodzieskiej Policji, które należy poprawić w przyszłości.

Poruszono również istotne dla policjantów kwestie finansowe i rzeczowe, które na chwilę obecną niestety nie napawają optymizmem.

Godnym podkreślenia jest fakt, że chodzieska Policja w minionym roku odnotowała spadek przestępczości. Policja w całym kraju, a więc również w naszym powiecie, co potwierdzają badania opinii publicznej, cieszy się coraz większym poparciem społeczeństwa.

Najważniejszym zadaniem dla chodzieskich policjantów w 2011 roku jest to, aby systematycznie wzrastało w mieszkańcach ziemi chodzieskiej poczucie bezpieczeństwa.

 

odprawa_roczna_2011odprawa_roczna_2011_2

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »