KPP Chodzież

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Kolejne wypadki w powiecie chodzieskim

  W poniedziałek w godzinach popołudniowych na krajowej jedenastce doszło do dwóch niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Policja apeluje o rozwagę na drodze.

 2. Tragiczny wypadek w powiecie chodzieskim

  Wczoraj w powiecie chodzieskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Młoda kobieta w wyniku obrażeń zmarła. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Chodzieska Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

 3. Etap powiatowy Turnieju BRD za nami

  Za nami etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Policyjni fachowcy zaangażowani w organizację tej imprezy są zdania, że przygotowanie dzieci do tego turnieju ma pośrednio przełożenie na malejącą ilość zdarzeń drogowych z udziałem nieletnich na naszych drogach.

 4. Mężczyzna z nożem w ręku groził rowerzystce

  W miniony weekend chodziescy policjanci zatrzymali mężczyznę, który groził kobiecie nożem. Zdarzenie miało miejsce w sobotnie popołudnie w Chodzieży.

 5. Podsumowanie długiego weekendu

  Weekend majowy za nami. Czas na krótkie podsumowanie dotyczące bezpieczeństwa na drogach powiatu chodzieskiego. Jak co roku policjanci w tym okresie koncentrowali swoją uwagę zwłaszcza na osobach podróżujących.

 6. Nieodpowiedzialny kierowca

  W środę 12 kwietnia około godziny 13.00 na drodze krajowej nr 11 w miejscowości Podanin doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego. Na szczęście nikomu nic się nie stało, jednak ruch w tym miejscu był utrudniony przez kilka godzin.

 7. ASY BEZPIECZEŃSTWA | Wybierz Dzielnicowego Roku!

  W prestiżowym plebiscycie Asy Bezpieczeństwa Wielkopolanie wybiorą Dzielnicowego Roku - policjanta, który cieszy się ich największym zaufaniem i szacunkiem. Na zwycięzców czekają fantastyczne nagrody, m.in. nagrody finansowe oraz vouchery na wycieczkę zagraniczną lub pobyt w Hotelu SPA.

 8. PRĘDKOŚĆ – ZERO TOLERANCJI - dzień drugi

  Chodziescy policjanci podsumowali kolejny dzień akcji „Prędkość – zero tolerancji”. Przypominamy, że działania kontrolno-prewencyjne potrwają do 28 kwietnia na terenie całego województwa wielkopolskiego.

 9. II miejsce dla policjantów Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży

  W sobotę 8 kwietnia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pile odbył się IX Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile. Reprezentacja chodzieskich policjantów zajęła II miejsce, ustępując tylko Gospodarzom turnieju.

 10. Kolizja na skrzyżowaniu

  Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w niedzielne przedpołudnie na skrzyżowaniu ulic Słonecznej i Noteckiej w Chodzieży. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.