KPP Chodzież

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Komunikat Policji!

  W nocy z 11/12 kwietnia w Chodzieży przy ul. Rynek znaleziono dużą torbę podróżną z zawartością różnego rodzaju wartościowych przedmiotów oraz rzeczy osobistych. Zgubę można odebrać w Komendzie Powiatowej Policji w Chodzieży przy ul. Wiosny Ludów 14.

 2. Pożegnanie policjanta

  W ubiegłym tygodniu policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży pożegnali odchodzącego na zasłużony odpoczynek policjanta z Wydziału Prewencji i RD. Spotkanie, które miało kameralny charakter, otworzył Komendant Powiatowy Policji w Chodzieży mł. insp. Sławomir Sobański.

 3. Jestem Bezpieczny. Mówię Nie! – nowy projekt chodzieskiej Policji i Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Chodzieży

  Policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży na prośbę dyrekcji Zespołu Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach rozmawiała z młodzieżą na temat narkotyków, dopalaczy, środków odurzających i nie tylko. W ramach profilaktyki narkotykowej młodzieży zaproponowano także udział w konkursie.

 4. Policjanci zabezpieczyli podrobione towary

  W ostatnim czasie kolejny raz policjanci z Chodzieży zabezpieczyli „podróbki”. Tym razem były to zestawy dziecięcych klocków. Towar znajdował się na półkach jednego z chodzieskich sklepów. Teraz policjanci prowadzą postępowanie w sprawie naruszenia prawa o własności przemysłowej.

 5. Kolejni zatrzymani z narkotykami”

  1 kwietnia chodziescy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn. Kierowca pod siedzeniem miał schowane znaczne ilości substancji zabronionych. To nie jedyny jego grzech. 40-latek ukrywał się także przed wymiarem sprawiedliwości. Pasażer również nie pozostał bez winy. Każdemu z nich za wejście w konflikt z prawem grozi po kilka lat więzienia.

 6. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 7. Wolontariusze BZ WBK oraz profilaktyk chodzieskiej Policji w służbie dzieciom

  Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu we współpracy z Fundacją Banku Zachodniego WBK przygotowała dla uczniów szkół podstawowych konkurs na plakat pt. „Elementarne zasady bezpieczeństwa”. Zanim jednak dzieci ruszą do przygotowania prac plastycznych, uczestniczą w wyjątkowym spotkaniu.

 8. O bezpieczeństwie w ruchu drogowym z dziećmi i ich bliskimi

  W sobotę 14 kwietnia 2018 roku policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży uczestniczyła w imprezie plenerowej - II Biegu Charytatywnym POMOC MAMOC „Biegniemy dla Paulinki”. Impreza przyciągnęła sporą rzeszę zainteresowanych.

 9. Policjanci spotkali się z działkowcami

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży spotkali się z działkowcami, by porozmawiać o ich bezpieczeństwie, ale także wsłuchać się w głos mieszkańców Chodzieży na temat zagrożeń, z jakimi spotykają się na co dzień.

 10. Zwolnij nim będzie za późno!