KPP Chodzież

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Dopalacze
Dajemy dzieciom siłę
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Komunikat Policji!

  W dniu 31 maja w rejonie Chodzieskiego Domu Kultury znaleziono rower z napisem "Expression Falcon ex 180". Zabezpieczony pojazd można odebrać w Komendzie Powiatowej Policji w Chodzieży przy ul. Wiosny Ludów 14.

 2. Bezpieczny senior to wyedukowany senior

  Nadkom. Elżbieta Żulewska z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży spotkała się ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Chodzieży oraz członkami Centrum Aktywności Seniora WIGOR, by porozmawiać o ich bezpieczeństwie. W spotkaniach uczestniczył także Powiatowy Rzecznik Ochrony Praw Konsumenta.

 3. Owocna kontrola drogowa

  W ubiegłym tygodniu policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę, który przewoził amfetaminę. Przeprowadzone przeszukanie mieszkania doprowadziło do zabezpieczenia kolejnych porcji tego narkotyku. Teraz 35-latkowi za wejście w konflikt z prawem grozi kilka lat więzienia.

 4. Policjant z Margonina w sztafecie „Mundur na rowerze. Mundurowi Mundurowym”

  W dniu 2 czerwca 2018r. reprezentacja Mundurowych uczestniczyła w ogólnopolskiej sztafecie „Mundur na rowerze. Mundurowi Mundurowym”. To już druga edycja wydarzenia. Tegoroczna Sztafeta rozpoczęła się 22 maja 2018r. w Białymstoku a zakończy 30 czerwca w Łodzi. Każdego dnia mundurowi pokonują kilometry pokazując swoją siłę i jedność.

 5. Policjanci na festynach w Stróżewie i Chodzieży

  Chodziescy policjanci zostali zaproszeni na Festyn Szkolno-Parafialny do szkoły w Stróżewie oraz Festyn z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przy Rodzinnych Ogrodach Działkowych Zielony Zakątek w Chodzieży. Dzieci od funkcjonariuszy usłyszały kilka ważnych informacji o bezpieczeństwie. Miały też wyśmienitą okazję zapoznać się z pracą policjantów i sprzętem wykorzystywanym przez nich w codziennej służbie.

 6. XVIII Powiatowy Turniej Wiedzy Prewencyjnej za nami

  W piątek 8 czerwca w Budzyniu odbył się XVIIII Powiatowy Turniej Wiedzy Prewencyjnej. Zwyciężyli uczniowie z podstawówki w Budzyniu. Organizatorzy zadbali, by na imprezie nikt się nie nudził.

 7. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 8. Biegająca drużyna policyjna z KPP w Chodzieży

  Każdego dnia Policja dba o porządek i bezpieczeństwo obywateli. Pamiętajmy jednak, że Policję tworzą ludzie – policjantki, policjanci i pracownicy, bez których trudno byłoby uporać się z wieloma sprawami. To właśnie ten czynnik ludzki tworzą osoby z wieloma pasjami, w tym do biegania, bo przecież praca i służba w takiej instytucji to honor, ale i zobowiązanie... do niesienia pomocy innym.

 9. Policyjne wskazówki na pogodną jesień życia

  Policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży spotkała się z członkami Stowarzyszenia BIODERKO. Tematyka spotkania obejmowała bezpieczeństwo osób starszych w ramach Wielkopolskiego Programu Profilaktycznego pn. „Bezpieczne Życie Seniorów”.

 10. Dzielnicowy bliżej nas

  W czwartek 7 czerwca na terenie Niepublicznego Przedszkola Nr 3 „Wesoły Smyk” w Chodzieży odbył się Festyn Rodzinny. W gronie dzieci, rodziców i dziadków nie zabrakło dzielnicowego, który w swoim rejonie służbowym ma tę placówkę. Jego wizyta zawsze ciszy się sporym zainteresowaniem zarówno tych najmłodszych, jak i tych nieco starszych, bo zawsze warto rozmawiać o bezpieczeństwie.